O nás

Z našich dlhodobých skúseností s predajom detského sortimentu v kamennej predajni, sa zrodil nápad založiť firmu na internetový predaj - eshop.


A tak sme tu pre Vás, aby sme Vám ušetrili straty času pri nákupoch v meste, kde často chýba bezbariérový prístup pre kočíky. Voľte preto nákupy z pohodlia svojho domova a buďte tak svojim ratolestiam stále nablízku. Naše sklady sídli vo Frýdku-Místku, takže Vám z blízkeho okolia, môžeme ponúknuť aj osobný odber po telefonickom dohovore.


Našim hlavným firemným základným kameňom sa stali bezpochyby detskej postieľky, ich výplne, matrace, detský textil, plastová chodítka, lehátka a iné prevažne drevené produkty.


Je to dané tým, že máme priame väzby na výrobcu týchto produktov a tak medzi Vami a výrobcom existuje už len jeden medzičlánok, a to sme my. Aj preto si Vám môžeme ponúknuť nielen najlepšie ceny tohto sortimentu, ale zároveň môžeme veľmi rýchlo reagovať na zmeny potrieb trhu. Vždy sa budeme snažiť o to, aby pre Vás bol nákup nielen prehľadným, rýchlym a lacným, ale aj o to, aby sme Vám prinášali stále nové produkty, ktoré Vám pomôžu zvládať prvé dni života Vášho milé deti.

My, čo Vám tovar ponúkame, deti máme a vieme, že nie je nad spokojné a šťastné dieťatko.Ponúkame kvalitné a overené výrobky nielen od českých dodávateľov. Väčšinu sortimentu držíme skladom, a preto sa nám darí Vaše objednávky vybavovať v čo najkratších termínoch. Veríme, že v našom detskom virtuálnom obchode nájdete to, čo Vám bude najviac vyhovovať a budete sa na nás s dôverou obracať aj v budúcnosti.

Príjemný nákup Vám praje kolektív lacnepostele.sk.

 

Poslední aktuality